Çift yıkanmış sikronlu çakıl göl tuzu.
Kazan içindeki reçine için özellikle tavsiye edilir
.

Yıkanmamış ham çakıl göl tuzu.
Kazan içindeki reçine için tavsiye edilir. Kar ve buzla mücadelede kullanılabilir.(Buz, tuz, mekanik kazan tuzlarında kullanılabilir. )
Kırılmış kaya tuzu.
Karayollarının ve belediyelerin yıllarca kar ve buz mücadelesinde kullandıkları yol tuzu. Büyüklük oranı 3 mm ile 7 mm arasındadır. (Araçların yol tutuşunda da yardımcı olur.)
Fırınlanmış calgon tuz.
7 mm ile 15 mm büyüklüğünde olan tuzumuz, boya ve kimya için kullanılmaktadır. Ayrıca bu tuz çeşidi elektronik kazan cihazları için tortu oluşturmayan yabancı madde bulundurmayan bir tuz çeşidimizdir.
Gıda Sanayi ince fırın tuzu.
Gıda imalat ve fırın tuzu için kullanılır. Ayrıca salamura tuzu olarak da kullanılmaktadır.(50 Kg, 25 Kg, 10 Kg tuzlarımız mevcuttur.)
Gıda Sanayi kristal sofra tuzu.
Paketler: 750 gr , 1.5 kg, 3 kg iyotlu olarak marketlere sunulmaktadır. (İyotsuz 50 kg çuvallarda gıda sektöründe de kullanılmaktadır.)
Tozu alınmış bulgur tuz.
Pastırma ve salamura tuzu olarak piyasada kullanılmaktadır.
Rafine tablet tuzu.
Arıtma cihazları ve diyaliz merkezlerinde, hassas arıtma cihazlarında kullanılmaktadır. Kesinlikle tortu ve yabancı madde oluşturmaz.
Mekanik tablet tuz.
Arıtma cihazları ve kazan suyu için tavsiye edilir.
Calgon tuzu.
Bu ürünümüz tozu alınmış olarak kullanıcıların makinalarına zarar vermeyecek şekilde calgon tuzu olarak üretilmiştir. İçinde hiçbir yabancı madde bulunmamak tadır.

Hassas boyalar için tuz.
Hassas boyalarda örneğin kırmızı, bordo ve açık mavi gibi renklerde kesinlikle renk bozukluğu yapmamaktadır. Çünkü bu ürünün sertlik oranı 0 veya 0.1 olarak üretilmiştir. Bu ürünü büyük tekstil üreticileri kullanmaktadır.